top of page

Niekoľko rád pred začiatkom diéty

​Porozmýšľajte nad dôvodom, ktorý vás priviedol k diéte. Ak potrebujete, tak si napíšte všetky pre a proti, aby ste si bola istá, že naozaj chcete začať s chudnutím. Chudnutie musí byť vaše rozhodnutie, a nie vášho priateľa či manžela. Váš partner za vás diétu nebude držať...

Stanovte si reálny cieľ! Každá z nás má inú morfológiu. Zbytočne si len znechutíte diétu.

Rady na začiatok diéty

​​Nevynechávajte tri hlavné chody, lebo telo potrebuje rovnováhu.

Neobmedzujte sa príliš, lebo je to najlepší spôsob ako diétu nevydržať.

Nejedzte stále to isté, lebo riskujete, že budete mať tejto diéty dosť a jednoducho ju skončíte ešte pred dosiahnutím vášho cieľa. Na našej stránke nájdete množstvo chutných receptov, tak sa naozaj nemôže stať, že sa vám zunuje jednotvárna strava.

Dodržiavajte pitný režim. Voda nielen prečisťuje organizmus, ale aj odbúrava tuky.

Nemajte výčitky svedomia, ak sa vám stane, že diétu mierne porušíte, lebo výčitky znamenajú ukájanie svedomia niečím „dobrým“.

Nehrajte sa na samotára, lebo chudnutie je oveľa jednoduchšie, ak máte podporu rodiny alebo ak sa stanete členom diskusného fóra, na ktorom sa podelíte o svoje pocity a skúsenosti.

Hýbte sa čo najviac, lebo pohyb je vaším najlepším priateľom, ak chcete schudnúť.

Nebuďte posadnutí váhou, nevážte sa každý deň, alebo nebodaj viac krát denne.

Odfoťte sa pred diétou a pravidelne si pozerajte fotky s prvými úspechmi. Ak ste v minulosti bola štíhla, tak vystavte svoju fotografiu na viditeľné miesto, aby ste mali motiváciu.

Neverte, že existuje zázračný liek, vďaka ktorému bez akejkoľvek snahy schudnete.

Dodržiavajte pravidlá Dukanovej diéty, a to všetky štyri fázy, lebo v opačnom prípade nastane jojo efekt. Ideálne je, ak si budete značiť čo presne jete, lebo budete mať pod kontrolou váš jedálny lístok.

dukanova dieta začiatok

Kde si môžete nakúpiť potrebné potraviny?

Originálne francúzske výrobky značky Dukan®, ako aj ďalšie potraviny, ktoré vám spestria Dukanovu diétu nájdete

v našom obchode 

​​​Tovar posielame do celej Európy. Poštovné zadarmo od nákupu v hodnote nad 71 eur alebo 2000Kč - Slovensko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko, Anglicko...

bottom of page