Otázky & Odpovede

Otázky & Odpovede

Dukanka mi zmenila život

zuzinka čas streda, november 21 2012, 12:23 PM
0
Ja na Dukanovu diétu nedám dopustiť, lebo mi zmenila život. Vždy som mala problémy s nadváhou a toto je prvá diéta, ktorá mi naozaj zabrala. Mne túto diéta odporučila moja lekárka a vďaka nej a tejto fantastickej stránke sa mi podarilo schudnúť 32 kg. Teraz si kilá len stabilizujem a už som skoro v cieli ! Cítim sa ako nová žena. Hurá, musím povedať, že som na seba aj hrdá, že som to konečne dokázala. Robila som si podľa odporúčania lekárky každý mesiac krvné skúšky a mám ich v poriadku. Dokonca sa mi znížil cholesterol a o kondičke ani nehovorím. Vďaka pán Dukan za vymyslenie diéty a vďaka Broňka za jedálniček na stránke a rady, ktoré mi veľmi pomohli !!!
     
 • Odpoveď vložená Zdenka14 čas streda, november 21 2012, 06:59 PM · Skryť · #1
  Zuzi, srdečne gratulujem, 32 kg, to je už čo povedať
  1 hlas od zuzinka
 •  
 • Odpoveď vložená Broninka čas streda, november 21 2012, 09:48 PM · Skryť · #2
  Zuzka, som na teba hrdá, že si už takmer v cieli. Máš za sebou dlhú, ale veľmi úspešnú cestu k novej postavičke a novému životu, ako si písala. Drž sa !
  1 hlas od zuzinka
  Chcete schudnúť bez hladovania a jo-jo efektu ? Ak áno, tak táto stránka je práve pre vás. http://www.dukanovadieta.com/
 •  
 • Odpoveď vložená Zuzka čas štvrtok, november 22 2012, 08:30 AM · Skryť · #3
  Zuzička klobúk dole ;)
 •  
 • Odpoveď vložená Pispa čas štvrtok, november 22 2012, 10:11 AM · Skryť · #4
  Ahojte,
  chcela by som sa aj ja tak trochu pochvalit. Na DD som presne od 26.9.2012...do dnesneho dna som schudla 10 kg. Posledne 2 tyzdne mi vaha stagnuje a neposuva sa ani o deka dole. Najprv som v 2F striedala dni 1/1, potom som presla na striedanie 3/3 a teraz som opat na striedani 1/1....Myslim, ze ked som mala striedanie 3/3, tak sa ta vaha hybala dole...Myslite, ze by som mohla opat striedat 3/3?Alebo mate nejaky napad? prehresky som mala mozno 2x (ale to fakt iba mini), inak nic. Dakujem za radu.
  1 hlas od zuzinka
 •  
 • Odpoveď vložená Anna čas pondelok, november 26 2012, 10:16 PM · Skryť · #5
  ahoj Zuzi, prosím ťa rada by som vedela z akéj váhy si išla aj ja by som potrebovala asi tolko zhodiť,zatial som za 3 mesiace zhodila 11kg ale už týžden stojím mala si aj ty taký problém??
  1 hlas od zuzinka
  • zuzinka - pred viac ako mesiacom
   Ani, práve som ti odpovedala, ale nie ako komentár, tak ti píšem aj takto, aby ti prišla správa, lebo neviem, či ti príde upozornenie aj keď to pridám ako nový príspevok.
 •  
 • Odpoveď vložená zuzinka čas streda, november 28 2012, 12:35 PM · Skryť · #6
  Ahoj Anna, ja som išla z hroznej váhy 102 kg a teraz mi váha kolíše okolo 70 kg, raz je to 71, raz zasa 69 kg, to znamená, že sa asi stabilizuje. Ja som mala 1.fázu 10 dní, v ktorej som zhodila necelé 4 kg. Potom som prešla do 2.fázy a tam som zostala tak 8 mesiacov, neviem to presne, lebo som si nepoznačila do kalendára začiatok diéty, viem to síce približne, ale nie na deň presne. A to som myslela, že na takýto deň sa nezabúda, ale vidíš skleróza.
  A jasné, že som mala aj obdobia stagnácie, niekedy pár dní, niekedy týždeň, ale najviac dva týždne. Vtedy som písala Broni a ona mi poradila čo s tým. Buď to bol biely deň, viac chôdze alebo vynechať na 3 dni povolené potraviny, to záležalo na dĺžke stagnácie. Ak ti to nepôjde dole, tak jej napíš, mne vždy odpísala a poradila. Ale neboj, stagnácia je normálna, viaceré baby písali, že ju mali a vždy sa to pohlo. Ja som bola na tom ako ty, že som sa bála, že to už nepôjde. Išlo, hurá! Ani a ty si začínala na koľko kg?
  • Máriak - pred viac ako mesiacom
   Nemohla by som vam zavolať a poradiť sa
 •  
 • Odpoveď vložená Anna čas streda, november 28 2012, 08:23 PM · Skryť · #7
  Zuzi ďakujem za povzbudenie vieš ja som išla z väčšiej váhy 112 kg išlo mi to krásne až teraz, uvidím potom sa budem držať tvojej rady, jasom tiež v 1f 10 dní a zhodila som 6 kg. Táto dieta sa mi páči už som skúšala aj 90 dnovú aj delenú ala tato sa mi zdá najlepšia moja lekárka ju odcudzuje ale na ňu nedám ona nevyšetrí prečo človek priberá ona tvrdí že každý sa prežiera veľmi si mi pomôhla díky
  1 hlas od zuzinka
  • zuzinka - pred viac ako mesiacom
   Tak to je sranda, lebo mne túto diéta doporučila moja lekárka. Tá tvoja lekárka si asi myslí, že veľká nadváha je asi zdravšia pre človeka? Neboj, ja si robievam pravidelne krvné testy a všetko mám v poriadku, dokonca sa mi zlepšil cholesterol a celkovo som vo väčšej kondičke, oveľa viac vládzem. Predtým som bola taká nehybná a stále zadychčaná. Mne táto diéta fakt zabrala a vyhovuje mi. Určite to nemôže povedať každý, veď preto existuje toľko všelijakých diét, ale toto je diéta pri ktorej sa nehladuje, čo mne hrozne vyhovuje. A ešte aj to, že sa môže vypekať sladké...
 •  
 • Odpoveď vložená Ema123 čas štvrtok, február 19 2015, 09:54 AM · Skryť · #8
  Vedľajší tvoj príspevok ma inšpiroval vyhľadať si o tebe viac. Klobúk dole, super výsledok. :) Stále si udržiavaš 70 kg?
 •  
 •  
  Odpoveď vložená zuzinka čas pondelok, marec 23 2015, 11:48 AM · Skryť · #9
  Áno, zatiaľ sa mi to celkom darí, aj keď jasné, že občas to trochu skáče, ale dávam si teraz tú novú metódu nutričných schodíkov a to mi celkom vyhovuje a zdá sa, že váha sa zastabilizovala. Držím ti palce, je to super pocit.
Tvoja odpoveď
Pre vkladanie príspevkov musíte byť prihlásený