Výrobky Dukan® povolené množstvo

Výrobky Dukan® povolené množstvo

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Ovsené otruby bio Dukan® M2bis

ovsene otruby povolene množstvo

ovsene otruby bio dukan m2bisb6 velke balenie

Ovsené otruby ako tolerovaná potravina:

Ovsené otruby môžete konzumovať pri Dukanovej diéte aj vo väčších dávkach, ale len ako tzv. tolerovanú potravinu. Konkrétne to znamená to, že ak ste napr. v 2.fáze a denne môžete 2 polievkové lyžice ovsených otrúb, tak si môžete dať (ak máte občas chuť) ešte 2 PL ovsených otrúb navyše ako 1 tolerovanú potravinu. Počas dňa teda v tomto prípade skonzumujete až 4 polievkové lyžice. To isté platí aj pre 3. a 4.fázu, tiež sa dá denná dávka zdvojnásobiť, ak si dáte druhú dávku ako jednu tolerovanú potravinu.B6 (veľké balenie).

Orieškové sušienky Dukan®

Orieškové sušienky Dukan

orieskove susienky dukanova dieta

Orieškové sušienky Dukan®:

Orieškové sušienky Dukan môžete konzumovať aj ako náhradu dennej dávky ovsených otrúb. Znamená to napr., že ak ste v 2.fáze, tak si dáte namiesto 2 PL ovsených otrúb 3 orieškové sušienky Dukan.

Orieškové sušienky Dukan®:

Orieškové sušienky Dukan môžete konzumovať pri Dukanovej diéte aj vo väčších dávkach, ale len ako tzv. tolerovanú potravinu. Konkrétne to znamená to, že ak ste napr. v 2.fáze a denne môžete 3 sušienky, tak si môžete dať (ak máte občas chuť) ešte 3 sušienky Dukan navyše ako 1 tolerovanú potravinu. Počas dňa teda v tomto prípade skonzumujete až 6 sušienok. To isté platí aj pre 3. a 4.fázu, tiež sa dá denná dávka zdvojnásobiť, ak si dáte druhú dávku ako jednu tolerovanú potravinu.

Pre písanie komentárov sa prihláste